انتصاب مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

  طی حکمی از سوی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه کشور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری […]

 

طی حکمی از سوی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه کشور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی منصوب شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر مصطفی رستمی طی حکمی حجت‌الاسلام‌ والمسلمین دکتر علی خدیوی را به سمت مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی منصوب کرد.

متن پیام به این شرح است:

حجت‌الاسلام‌والمسلمین جناب آقای علی خدیوی

توسعه علمی و فرهنگی کشور در برداشتن گام‌های بلند، نیازمند حضور، تلاش و پیگیری بی‌وقفه عالمان و اندیشمندان جامعه به‌خصوص استادان جوانان، متعهد، خستگی‌ناپذیر و بلند نظر در صحنه‌های مختلف علم و فرهنگ می‌باشد؛ لذا نظر به مدارج علمی و خصایص اخلاقی و تجارب ارزشمند جنابعالی به‌موجب این حکم به‌عنوان سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی منصوب می‌شوید.

امید است ضمن هماهنگی و برقراری ارتباط نزدیک و صمیمانه معنوی و فکری با مدیریت، اساتید، دانشجویان، تشکل‌های اسلامی و نهادهای فرهنگی دانشگاه و همفکری با نیروهای مؤمن و متعهد در انجام وظایف محوله و تبیین نظریه اندیشه دینی رشد فضائل اخلاقی و اعتلای بینش سیاسی دانشگاه بیش‌ازپیش موفق باشید.

فرصت را مغتنم دانسته و از زحمات بی‌دریغ و خالصانه حجت‌الاسلام‌والمسلمین جناب آقای علی‌محمد فرهاد زاده در طول تصدی مسئولیتشان صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و از خداوند متعال توفیق روزافزون ایشان را خواستارم.

مصطفی رستمی