۱۳۹۸/۰۳/۲۲ بدون نظر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

اولین نشست هم اندیشی رابطین خواهر کانون های بسیج جامعه پزشکی دانشگاه با حضور رئیس مرکز بسیج جامعه پزشکی، مدیر واحد جامعه زنان بسیبج جامعه پزشکی، مسئول مرکز زنان و خانواده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها، مسئول واحد خواهران نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه  و سایر مسئولان بسیج جامعه پزشکی دانشگاه برگزار شد.

دکتر بلادیان ضمن تقدیر از مسئولین پیشین این حوزه  با مرور اهمیت و تأثیر گذاری زنان در پیشرفت و تعالی جامعه بر تلاش همه جانبه برای ارتقاء سطح زندگی زنان در بسیج جامعه پزشکی دانشگاه تأکید کرد.

وی  در ادامه ضمن معرفی صمدی به عنوان مدیر “جامعه زنان بسیج جامعه پزشکی” دانشگاه از همه رابطین دعوت به عمل آورد که در این مسیر تازه در دانشگاه،  همراهی کنند.

درادامه این نشست صمدی ضمن خوش آمدگویی به رابطین گفت: در این عرصه  پر تلاطم هیچ هدفی مگر با همدلی و همیاری همه شما فعالان عرصه فر هنگی به ثمر نمی نشیند.

صمدی در ادامه افزود: مناسبت ها، اردوها، همایش ها، حلقات صالحین و سمینارها و.  بعنوان قالب های فرهنگی مطرح هستند لیکن در رساندن پیامهای فرهنگی به مخاطبان ؛ طراحی پیامهای “فرهنگی” اهمیت ویژه داشته و باید به نکات بسیاری توجه کنیم .

وی اذعان داشت: با تشکیل کارگروه های تخصصی از همه کانونها  در موضوعات مختلف  برای طراحی و اجرای برنامه های مشترک در سطح دانشگاه استفاده میکنیم زیرا این سبک می تواند میزان استفاده ازخرد جمعی  را بالا برده و میزان مشارکت در برنامه های فرهنگی بسیج را افزایش دهد .

در این نشست موضوع نگاهی نو به سبک زندگی زنان در جامعه توسط خانم عابدینی مسئول مرکز زنان و خانواده “نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری” در دانشگاه ها ارائه شد

درخلال این نشست گروه های ستادی “بسیج جامعه پزشکی” از جمله سمن ها ، طرح جهادی شهید دکتر رهنمون و فرهنگی نیز به ارائه گزارشی از فعالیت های خود پرداختند .

انتهای پیام/

برچسب ها