status ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ بدون نظر

به گزارش پایگاه اطلاع نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، پانزدهمین جشنواره آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با حضور دکتر زالی رییس دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمین فرهاد زاده مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر محمد صدوقی معاون آموزشی دانشگاه و جمعی از مسئولان در تالار امام خمینی (ره) برگزار شد. در این برنامه مراکز پزشکی آموزشی درمانی گروه های آموزشی و فرایند های برتر دانشگاهی و کشوری در پانزدهمین جشنواره آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مورد تقدیر قرار گرفتند.

در بخش دیگری از این جشنواره با اهدای هدایا و تندیس یادبود از سوی دکتر زالی رییس دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمین فرهاد زاده مسئول نهاد نمایندگی  مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و جمعی از مسئولان از استاد محمد غفرانی به عنوان استاد برجسته و ممتاز دانشگاه تجلیل و قدردانی شد.

دکتر محمد غفرانی عضو هیئت علمی دانشگاه ، دارای بورد کودکان و فوق تخصص اعصاب کودکان  است که ریاست بیمارستان مفید به مدت پنج سال و دو دوره مدیریت گروه کودکان را در کارنامه دارد.وی دارای آثار علمی و تالیفات گسترده ای در حوزه اعصاب کودکان است و ریاست دپارتمان اعصاب کودکان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را بر عهده دارد.

اخبار بیشتر:

دکتر زالی: درهای دانشگاه به روی نخبگان باز است/ تقدیر از دکتر محمد غفرانی؛ استاد برجسته علم و اخلاق دانشگاه

۱۷ رشته جدید به رشته‌های تحصیلی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی اضافه می شود/معرفی برگزیدگان پانزدهمین جشنواره آموزشی

 

 

تقدیر از برگزیدگان پانزدهمین جشنواره آموزشی دانشگاه

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *