۱۳۹۸/۱۱/۲۰ بدون نظر
دبیر همایش گام دوم انقلاب

تبدیل بیانیه گام دوم انقلاب به ۲ هزار سرفصل

دبیر همایش گام دوم انقلاب، طلیعه تمدن نوین اسلامی افزود: بررسی تیم‌های علمی و تخصصی ما روی بیانیه گام دوم انقلاب بیش از ۲ هزار سرفصل عملیاتی و تخصصی پیش روی ما قرار داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ دکتر علمداری در حاشیه همایش گام دوم انقلاب در طلیعه تمدن اسلامی گفت: این همایش به میزبانی دانشگاه  علوم پزشکی شهید بهشتی و در پژوهشکده غدد درون ریز برگزار شد و هدف اصلی همایش این بود که در سالروز ابلاغ بیانیه توسط مقام معظم رهبری، اقداماتی که در همه دانشگاه‌ها به ویژه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای عملی کردن بیانیه انجام شده است را تبیین کنیم.

وی ادامه داد: پس از صحبت‌های رهبر معظم انقلاب در جمع مردم قم و شهادت سردار سپهبد شهید سلیمانی ما به فکر پیاده سازی این بیانیه افتادیم.
علمداری با اشاره به اینکه ما به این نتیجه رسیدیم که جز شهید سلیمانی‌ها کسی نمی‌تواند این بیانیه را پیاده کند ادامه داد: سعی کردیم در این همایش به هر دو مبحث گام دوم انقلاب و شاخص‌های مدیران انقلابی و جهادی بپردازیم.

وی با بیان این که بیانیه گام دوم انقلاب یک بیانیه راهبردی در همه‌ی حوزه‌ها است افزود: فرقی نمی‌کند این بیانیه در حوزه سلامت، آموزش، اقتصاد و هر حوزه‌ای بررسی شود، زیرا که این بیانیه همه جانبه است و تربیت مدیران جهادی در آن مدنظر است البته بحث سبک زندگی اسلامی و ایرانی و بحث مرز‌های علم، دانش سلول‌های بنیادی در بحث اقتصاد مقاومتی و در بیانیه دوم انقلاب مورد تأکید قرار گرفته است.

دبیر علمی این همایش ادامه داد: این بیانیه به ۲ هزار قسمت تخصصی تبدیل شده است و قسمت‌هایی از آن باید به برنامه راهبردی حوزه‌های مختلف وارد شود و سعی می‌کنیم در طی هم اندیشی و نشست‌هایی که برگزار می‌کنیم ضمن تأکید بر بیانیه گام دوم بر شاخص تربیت مدیران انقلابی نیز تأکید کنیم.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *