تشکیل۱۲ کارگروه ویژه عملیاتی شدن بیانیه گام دوم انقلاب

تشکیل ۱۲ کارگروه تشکیلاتی برای عملیاتی شدن بیانیه گام دوم انقلاب

حاج اقا فرهادزاده

مسوول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های علوم پزشکی از تشکیل ۱۲ کارگروه ویژه عملیاتی شدن بیانیه گام دوم انقلاب خبر داد.

حاج اقا فرهادزاده

مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: استادان دانشگاهی بیش از ۱۲ کارگروه ویژه عملیاتی شدن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تشکیل داده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام فرهاد زاده در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ در حاشیه همایش گام دوم انقلاب در طلیعه تمدن نوین اسلامی افزود: این همایش در سالگرد صدور این بیانیه برگزار می‌شود و استادانی دعوت شدند تا صحبت‌های خود را در جهت اجرای هر چه بهتر بیانیه صورت گیرد.

وی همچنین افزود: جلسات متعددی برای اجرای هر چه بیشتر بیانیه صورت گرفته است و این همایش یک مسیری است که ایجاد شده و استادان دانشگاه سعی در این دارند که از طریق این مسیر بتوانند بستر و پایه ریزی لازم برای تمدن سازی آینده کشور براساس بیانیه صورت گیرد.

حجت الاسلام فرهادزاده با اشاره به این که البته بررسی این بیانیه یک کار مستمر و پیگیر نیاز دارد ادامه داد: جلسات متعددی باید در این زمینه صورت گیرد تا شاهد اتفاقات خوبی در حوزه تمدن اسلامی – ایرانی باشیم.

وی گفت: ۱۲ کارگروه برای بررسی این بیانیه تشکیل و یک کارگروه ویژه هم برای مکتب شهید سلیمانی تشکیل شده است تا به امید خدا بتوانیم نقشه راه برای عملیاتی شدن بیانیه گام دوم انقلاب صورت گیرد.