تمدید ثبت نام بیست‌وششمین دوره از جشنواره قرآنی هدهد

قابل توجه فعالان قرآنی؛ ثبت نام در بخش‌های مختلف بیست‌وششمین دوره از جشنواره قرآنی هدهد تمدید شد مهلت ثبت‌نام در […]

قابل توجه فعالان قرآنی؛

ثبت نام در بخش‌های مختلف بیست‌وششمین دوره از جشنواره قرآنی هدهد تمدید شد

جشنواره هدهد

مهلت ثبت‌نام در بخش‌های مختلف «بیست‌وششمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت» تا تاریخ ۱۵ دی ماه تمدید دوباره شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد دانشگاه به نقل از  مفدا، مهلت ثبت نام در بیست‌وششمین جشنواره قرآنی هدهد که تا قبل از این تا ۱۵ آبان ماه تمدید شده بود در بخش‌های مختلف تا ۱۵ دی ماه جاری تمدید شد.

بر این اساس علاقمندان در بخش آوایی تا ۳۰ آبان ماه، بخش معارفی تا ۱۰ آذر ماه و دیگر بخش‌های جشنواره تا ۱۵ دی ماه مهلت دارند تا ثبت‌نام خود را نهایی کنند.

واجدان شرایط شرکت در جشنواره قرآنی هدهد «دانشجویان، کارمندان و اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور» در ۶ بخش :”آوایی”، “ادبی”، “پژوهشی”، “فن آوری”، “معارفی”، “هنری” طبق زمانبندی تعیین شده می‌توانند در این جشنواره بزرگ قرآنی شرکت کنند.

گفتنی است برگزاری آثار شرکت کنندگان در دو رشته “ترجمه‌خوانی” و “آیین سخنوری” از ارسال به صورت لوح فشرده mp۳ به صورت mp۴  باید انجام شود.

بیست‌وششمین دوره از جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور(هدهد) مانند سنوات گذشته در دو مرحله دانشگاهی و سراسری برگزار خواهد شد و در گروه دانشجویان در تعدادی از رشته‌ها، مرحله ملی نیز اجرا خواهد شد.

فعالان قرآنی در دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی، جهت دریافت لینک ثبت نام بر روی متن کلیک کنند.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی نیز مراجعه فرمایند./انتهای پیام