تکریم و معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه

برگزاری مراسم تکریم و معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مراسم تکریم و معارفه مسئول نهاد نمایندگی […]

برگزاری مراسم تکریم و معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه

مراسم تکریم و معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر زالی ضمن عرض خیر مقدم به حجت الاسلام والمسلمین دکتر خدیوی، از زحمات حجت الاسلام والمسلمین دکتر فرهادزاده تشکر و قدردانی کرد.

وی مشحور بودن حجت الاسلام والمسلمین دکتر فرهادزاده با آحاد دانشگاه را یکی از خصوصیات بسیار مثبت ایشان برشمرد و گفت: خضوع و خشوع اجتماعی ایشان در برابر همه اقشار دانشگاه مثال زدنی است.

رییس دانشگاه نگاه مهرورزانه و عطوفانه دکتر فرهادزاده را در ارتباط با اقشار دانشگاه به ویژه با دانشجویان یادآور شد و افزود: دانشجویان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه را یک ملجا ایمن و امن تلقی می‌کنند.

دکتر زالی ادامه داد: دکتر فرهادزاده در طول دوران فعالیت خود برای همگرایی مبتنی بر توسعه جهت اعتلای امور جاری دانشگاه بسیار تلاش کرد.

رییس دانشگاه نگاه حجت الاسلام والمسلمین دکتر  فرهاد زاده به اخلاق مدیریت اسلامی را در به وجود آمدن یک جریان فکری نشیط در دانشگاه بسیار موثر دانست.

وی همچنین توجه ویژه  حجت الاسلام والمسلمین دکتر فرهادزاده به جذابیت های فرهنگی را از دیگر ویژگی های ممتاز وی برشمرد.

دکتر زالی با کثرت سلایق دانشجویی را یکی از فرصت های دانشگاه دانست و گفت:  حجت الاسلام والمسلمین دکتر فرهادزاده به خوبی توانست نقش فردی را که نقطه اتکا و مورد وثوق تمام جریان‌های دانشجویی باشد به خوبی ایفا کند و همه تشکل های علمی و دانشجویی و فرهنگی دانشگاه نسبت به دکتر فرهادزاده نگاه مثبت داشتند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با عرض خیر مقدم ویژه به دکتر حجت الاسلام والمسلمین خدیوی، یادآور شد: ایشان با فضای دانشگاهی و اتمسفر آکادمیک کاملا آشنایی دارند و با توجه به روحیه جوان گرایانه و خلاقانه دکتر رستمی، بسیار امیدواریم که حضور دکتر خدیوی در دانشگاه راهگشا و یاری دهنده هیئت رییسه دانشگاه در ادامه مسیر باشد.

دکتر زالی روحیه متواضعانه حجت الاسلام والمسلمین دکتر فرهاد زاده را یادآور شد و ابراز امیدواری کرد تجارب اجرایی ایشان سخاوتمندانه در اختیار دکتر خدیوی قرار گیرد.

وی با اشاره به مشارکت حجت الاسلام والمسلمین دکتر فرهاد زاده در اموراجرایی دانشگاه، نظرات ایشان را در امور دانشگاه بسیار سازنده و مفید عنوان کرد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر مصطفی رستمی رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها نیز در بخش دیگری از این مراسم از خدمات حجت الاسلام والمسلمین دکتر فرهادزاده قدردانی و برای دکتر خدیوی در مسئولیت جدید آرزوی توفیق کرد.

وی فرصت خدمت به دانشگاه و دانشجویان را یکی از برترین نعماتی دانست که خداوند در اختیار قرار می‌دهد بر اهمیت و ارزش خدمت به خلق تاکید کرد.

وی با اشاره به تجارب ارزنده دکتر فرهادزاده و شناخت دقیق حجت الاسلام والمسلمین دکتر خدیوی نسبت به فضای دانشگاه، برای آینده نهاد ابراز امیدواری کرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین والمسلمین دکتر علی خدیوی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز در ادامه این مراسم، نسبت به رسالت خود در این دانشگاه ابراز امیدواری کرد و گفت: امیدوارم بتوانم مایه زینت نام مبارک مقام معظم رهبری و نمایندگان ایشان و تشیع و مکتب اهل بیت باشم.

وی با قدردانی از اعتماد و حسن ظن ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دکتر رستمی، گفت: امیدوارم بتوانم با عملکرد خود پاسخگوی این اعتماد باشم.

 

وی با اشاره به فضائل اخلاقی و دغدغه مندی حجت الاسلام والمسلمین دکتر فرهادزاده برای اعتلای دانشگاه، نسبت به بهره گیری از رهنمودها و تجارب ایشان ابراز امیدواری کرد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر خدیوی دانشگاه را فرصتی بزرگ و محلی برای رشد توصیف کرد و گفت: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ساختاری فراتر از دانشگاه دارد و وظایفی فراتر از ساختار دانشگاه دارد.

وی در پایان جهاد تبیین، غیرت دینی، حمایت از ارزش‌های انقلاب اسلامی، گفتمان سازی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و اسلامی شدن دانشگاه ها و امیدآفرینی را از وظایف نهاد در دانشگاه عنوان کرد که در ساختارهای اداری دانشگاه ها دیده نمی‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر فرهادزاده مسئول پیشین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در این مراسم به نقل حدیثی از رسول اکرم پرداخت و اهمیت و حساسیت مسئولیت و مدیریت را نزد پرودگار یادآور شد.

وی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی جمعیتی بالغ بر شش میلیون نفر را تحت پوشش دارد و دانشکده ها، بیمارستان ها، مراکز و اساتید و دانشجویان بسیار زیادی در ذیل این دانشگاه فعالیت می‌کنند، بر اهمیت و حساسیت قبول مسئولیت در این دانشگاه تاکید کرد.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر فرهادزاده توجه به سند راهبردی، ورود کمتر به امور اجرایی و تمرکز بیشتر بر راهبری، حضور حداکثری و بروز حداقلی در دانشگاه، توسعه سرمایه اجتماعی و حفظ ارتباط نهاد با اساتید، دانشجویان و کارکنان و حمایت از دانشگاه  را از سیاست های اصلی در دوران خدمت خود در دانشگاه عنوان کرد.

وی تهیه و رونمایی کتاب مطالبه گری پیشرو، اقدام برای تهیه کتابی درباره شهید حاج قاسم سلیمانی، پررنگ شدن تولیدات فعالیت‌های رسانه‌ای، ثبات سازمان نفرات و بهینه سازی فضای فیزیکی نهاد را از جمله دستاورد های نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برشمرد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر فرهادزاده با اشاره به اینکه در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی افراد بزرگی پرورش یافته و به جامعه خدمت کرده‌اند، از تلاش‌های تمامی مدیران، مسئولان و اعضای خانواده دانشگاه تشکر و قدردانی کرد.

دکتر علی حائری مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به اهمیت اتحاد حوزه و دانشگاه، همکاری اساتید دانشگاه و حوزه را برای تعالی کشور اقدامی بسیار شایسته و ستودنی عنوان کرد.

وی با اشاره به بی انتها بودن کرانه های علم برای بشر، آن را زینتی برای انسان ها برشمرد و گفت: اما رسیدن به کمال از مسیر الهی ممکن است.

وی ضمن قدردانی از تلاش های حجت الاسلام والمسلمین دکتر فرهادزاده برای اعتلای دانشگاه، برای حجت الاسلام والمسلمین دکتر خدیوی آرزوی موفقیت و توفیق کرد.

در بخشی از این مراسم شوری زاده فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، ضمن تقدیر از مواضح محکم و استوار حجت الاسلام والمسلمین دکتر فرهاد زاده در طول مدت حضور در نهاد و نگاه مدبرانه  به امور دانشگاه از مساعدت وی در پیشبرد اهداف بسیج دانشجویی تقدیر به عمل آورد.

در انتهای این مراسم، هدایایی به رسم یادبود به حجت الاسلام والمسلمین دکتر فرهادزاده اعطا و حکم انتصاب حجت الاسلام والمسلمین دکتر خدیوی  قرائت شد.

انتهای پیام/