status ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ بدون نظر

برای شرکت در همسفر تا بهشت دانشجو بودن حداقل یکی از زوجین در زمان عقد کافی می باشد

امکان شرکت جاماندگان دوره ۲۱ و قبل از آن میسر نیست از این رو نسبت به توجیه این گونه دانشجویان اقدامات مقتضی صورت پذیرد

تنها زوجینی که حداقل یک نفر از آنها دانشجو بوده و تاریخ رسمی عقد در فاصله زمانی ۱ فروردین ۱۳۹۸ تا ۱ شهریور ۱۴۰۰ داشته باشن

د در مواردی که هر دو زوج دانشجو باشند لازم است فقط یکی از آن ها به عنوان داوطلب اصلی در سامانه ثبت نام نماید

امکان ثبت نام دانشجویانی که ازدواج مجدد کرده اند در سامانه ازدواج وجود ندارد

مگر اینکه هر دو نفر از زوجین در سال های پیشین به جشن ازدواج دانشجویی اعزام نشده باشد

در این صورت ستاد استانی پس از تایید این مورد نسبت به نامه نگاری با ستاد مرکزی اقدام نموده تا در صورت صلاحدید اعزام این زوج و امکان ثبت‌نام آن میسر شود

به منظور قطعی نمودن ثبت نام دانشجو باید حداکثر دو هفته پس از ثبت نام اولیه در سامانه گام‌های بعدی نهایی شدن ثبت نام و انتخاب کاروان را تعیین نمایند و هزینه‌های اسکان پذیرایی و برنامه‌های فرهنگی آموزشی در مشهد مقدس ستاد ازدواج دانشجویی خواهد داشت و زوجه فقط هزینه ایاب و ذهاب را متقبل می شوند.

دانشجویانی می‌توانند با مراجعه به سایت https://ezdevaj.nahad.ir/  در طرح ازدواج دانشجویی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها ثبت نام کنند.

مراسم ازدواج دانشجویی یا طرح ملی «همسفرتا بهشت» با شعار ازدواج بهنگام، آگاهانه، آسان و پایدار جهت فائق آمدن بر این حلقه مفقوده، در جوار بارگاه نورانی حضرت ثامن الحجج آقا علی بن موسی الرضا (ع) برگزار خواهد شد.

ستاد ازدواج دانشجویی با برگزاری مراسم تلاش دارد زوج‌های جوان را با آموزش مهارت‌های زندگی، در آغاز زندگی مشترک یاری رساند.

 

 

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است