ثبت نام شرکت در جشن ازدواج دانشجویی از پایان بهمن آغاز می‌شود

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام سید محمد هاشمی، مدیر […]

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام سید محمد هاشمی، مدیر مرکز خانواده و ازدواج نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در خصوص برگزاری جشن ازدواج دانشجویی با توجه به شرایط کرونا گفت: ثبت نام شرکت در بیست و چهارمین دوره ازدواج دانشجویی اواخر بهمن ماه آغاز می‌شود.

وی در خصوص ظرفیت در نظر گرفته شده برای این دوره گفت: ظرفیت‌ها بر اساس ثبت نام‌ها تعیین می‌شود و محدودیتی برای شرکت در جشن ازدواج دانشجویی این دوره نداریم. هر تعدادی از زوج‌های دانشجو ثبت نام کنند تلاش می‌کنیم بتوانند در جشن ازدواج دانشجویی شرکت کنند.

هاشمی اضافه کرد:برای این دوره ازدواج دانشجویی با توجه به شرایط کرونایی باید تدابیر ویژه‌ای در نظر بگیریم که برنامه ریزی‌ها صورت گرفته است.

مدیر مرکز خانواده و ازدواج نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها اضافه کرد: اگر شرایط به گونه‌ای شود که امکان برگزاری سفر زیارتی به مشهد را داشته باشیم پیش بینی‌ها صورت گرفته و اگر امکان اعزام به صورت کاروانی باشد این اقدام انجام خواهد شد.

وی همچنین از همکاری با صدا و سیما برای برگزاری دوره های آموزشی مشاوره ویژه زوج‌های دانشجو خبر داد.

هاشمی یادآور شد: برنامه ریزی‌های قطعی منوط به شرایط آینده خواهد بود که امیدواریم بتوانیم این دوره از جشن ازدواج دانشجویی را بدون محدودیت برگزار کنیم.