status ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ بدون نظر

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام سید محمد هاشمی، مدیر مرکز خانواده و ازدواج نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در خصوص برگزاری جشن ازدواج دانشجویی با توجه به شرایط کرونا گفت: ثبت نام شرکت در بیست و چهارمین دوره ازدواج دانشجویی اواخر بهمن ماه آغاز می‌شود.

وی در خصوص ظرفیت در نظر گرفته شده برای این دوره گفت: ظرفیت‌ها بر اساس ثبت نام‌ها تعیین می‌شود و محدودیتی برای شرکت در جشن ازدواج دانشجویی این دوره نداریم. هر تعدادی از زوج‌های دانشجو ثبت نام کنند تلاش می‌کنیم بتوانند در جشن ازدواج دانشجویی شرکت کنند.

هاشمی اضافه کرد:برای این دوره ازدواج دانشجویی با توجه به شرایط کرونایی باید تدابیر ویژه‌ای در نظر بگیریم که برنامه ریزی‌ها صورت گرفته است.

مدیر مرکز خانواده و ازدواج نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها اضافه کرد: اگر شرایط به گونه‌ای شود که امکان برگزاری سفر زیارتی به مشهد را داشته باشیم پیش بینی‌ها صورت گرفته و اگر امکان اعزام به صورت کاروانی باشد این اقدام انجام خواهد شد.

وی همچنین از همکاری با صدا و سیما برای برگزاری دوره های آموزشی مشاوره ویژه زوج‌های دانشجو خبر داد.

هاشمی یادآور شد: برنامه ریزی‌های قطعی منوط به شرایط آینده خواهد بود که امیدواریم بتوانیم این دوره از جشن ازدواج دانشجویی را بدون محدودیت برگزار کنیم.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *