حجت الاسلام دکتر خدیوی: توهین نشریه فرانسوی نشان از شکست پروژه اغتشاش و تحمیل جنگ ترکیبی بر ملت ایران است.

به گزارش واحد اطلاع‌رسانی و ارتباطات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، حجت الاسلام دکتر […]

به گزارش واحد اطلاع‌رسانی و ارتباطات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، حجت الاسلام دکتر علی خدیوی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در محکومیت اقدام مذبوحانه نشریه فرانسوی در توهین به مقام شامخ مرجعیت و ولایت فقیه با صدور بیانیه ای این اقدام تروریستی را محکوم کرد. متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ (سوره مبارکه صف آیه ۸)

مى‏ خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش کنند و حال آنکه خدا گر چه کافران را ناخوش افتد نور خود را کامل خواهد گردانید

 اقدام موهن نشریه هتاک فرانسوی شارلی ابدو در توهین به مقدسات مسلمانان، بار دیگر قلب دوستداران اسلام و انقلاب اسلامی در جای جای جهان و کشورمان را خشمگین و غضبناک ساخته است. این نشریه بدسابقه، پیش از این نیز با انتشار کاریکاتورهای توهین آمیز دل های مسلمین جهان را جریحه دار کرده است. این اقدام موهن که نشان از نگرانی دشمن از استواری و پایداری و اقتدار انقلاب اسلامی و عجز استکبار در برابر رشد علاقمندان به جبهه مقاومت و مبارزه با زیاده خواهی غرب در جهان به ویژه در غرب آسیا است، این بار نیز در قالب قلم مسمومی خودنمایی کرده است.

انتشار کاریکاتورهای توهین‌آمیز در ادامه ی اسلام هراسی و پروژه ی تخریب ارکان جمهوری اسلامی ایران و توهین به مقام شامخ مرجعیت و ولایت فقیه، نشان از شکست پروژه اغتشاش و تحمیل جنگ ترکیبی و فشار بر ملت ایران در سه ماه گذشته است.

هر چند دشمنان احمق ما به خوبی می دانند همچنان که توهین به انبیا توسط این نشریات مانع گرایش به اسلام و رشد ارزشهای اخلاقی در جهان نشد، این بار نیز این حرکت غیر اخلاقی نیز نمی تواند میان ملت ایران و رهبران دلسوز و مبارز آنها فاصله ایجاد نماید. خودفروختگان و شیفتگان و وابستگان به غرب نیز بدانند که اربابان آنها حاضر نیستند که بیش از این خود را برای نوکرانشان هزینه کنند و اگر اهل عبرت باشند تاریخ صد سال اخیر جهان مملو از رفتارهای عبرت آموز است. بنابراین، علاوه بر اعلام انزجارعمومی ملت مسلمان ایران و جهان اسلام، از نهادهای مربوط به‌ویژه وزارت خارجه کشور انتظار می رود ضمن دفاع از کیان مرجعیت شیعه و مقدسات مسلمانان، در برابر رفتار نابخردانه دولت فرانسه، تصمیم های قاطع و سیاستهای شجاعانه اتخاذ نمایند.

علی خدیوی 

۲۰ دی ماه ۱۴۰۱