داغدار شهادت هموطنان/پاسدار شهامت سردار

تسلیت تشکل‌های دانشگاه پزشکی شهیدبهشتی به بازماندگان حادثه هواپیمایی/ تجلیل از اقدام شجاعانه سردار حاجی‌زاده بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی […]

تسلیت تشکل‌های دانشگاه پزشکی شهیدبهشتی به بازماندگان حادثه هواپیمایی/ تجلیل از اقدام شجاعانه سردار حاجی‌زاده

بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی دانشگاه  علوم پزشکی شهیدبهشتی ضمن تسلیت به بازماندگان حادثه هواپیمایی اخیر، از اقدام شجاعانه سردار حاجی‌زاده برای روشنگری درباره این حادثه تجلیل کرد.

به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی دانشجویان(۱۳۴۸) دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی طی نامه‌ای ضمن تسلیت به بازماندگان حادثه سقوط هواپیمای مسافربری‌ اعلام کردند:

توضیحات رسانه‌ای و روشنگری فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران تسلی بخش مردم ایران بود، این اقدام شجاعانه را ارج می نهیم؛ چرا که سپاه برخاسته از دل ملت است و ملت پاره‌های تنشان را هرگز تنها نخواهند گذاشت.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

” بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله الذی لیس لقضائه دافع و لا لعطائه مانع

سرداران رشید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

با سلام
ما دانشجویان تشکل‌های بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی دانشجویان(۱۳۴۸) دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برخود لازم دانستیم پیرو وقایع اخیر نکاتی چند را یادآور شویم:

اولاً ضمن قدردانی از ملت عزیزمان که در همه صحنه‌ها و از جمله تشییع شهید حاج قاسم سلیمانی حضور پرشکوه داشتند اعلام می‌کنیم همه ما عمیقاً داغدار هم وطنانی هستیم که در این سانحه هوایی به دیدار معبود شتافتند.

این اتفاق غم‌انگیز ما را اندوهگین و همه ملت شکوهمند ایران را متأثر و متألم کرد.

در این راستا لازم است به خانواده‌های درگذشتگان عزیزمان تسلیت گفته و برای آنان طلب عفو و رحمت از خداوند متعال داشته باشیم.

ثانیاً تأخیر چندروزه شما در اعلام علت این واقعه موجب ایجاد سؤالات و ابهامات زیادی گردید (گرچه از یاد نمی‌بریم که آمریکایی‌هایی که اکنون سپاه را به‌خاطر این تأخیر متهم می‌کنند درب‌های عین الاسد را چندین روز به طور کامل بر روی خبرنگاران بسته بودند)، که به نظر می‌رسد روشنگری‌های بیشتری نیاز دارد؛ چرا که می‌تواند به اعتماد عمومی مردم به عنوان یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های نظام جمهوری اسلامی ایران ضربه وارد کند.

البته توضیحات رسانه‌ای و روشنگری فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران تسلی بخش مردم ایران بود. این اقدام شجاعانه را ارج می نهیم؛ چرا که سپاه برخاسته از دل ملت است و ملت پاره‌های تنشان را هرگز تنها نخواهند گذاشت.

هم‌چنین لازم است از حضور مبارکتان به‌خاطر ۴۱سال امنیت آسمان های کشور، ۴۱ سال حفاظت از کشور در فضاهای ملتهب و حساس، ۴۱ سال جانفشانی جوانان عزیزمان در این ارگان مهم، ۴۱ سال همراهی و یاری در عرصه‌های جنگ و سیل و زلزله و… با مردم عزیزمان، ۴۱ سال انقلابی‌گری به معنای واقعی و تربیت افرادی چون سپهبد شهید سلیمانی و همه زحماتی که در این مدت کشیده‌اید، سپاسگزاریم.

ما دانشجویان از شما می‌خواهیم در اسرع وقت با شناسایی مقصران این حادثه هوایی و محاکمه آنان در دادگاه، اقدام به خنثی نمودن توطئه‌های دشمن، لیبرال‌ها و منافقین کنید.

در آخر باید خدمت دوستان و مخلصان این نهاد بزرگ انقلابی متذکر شویم؛ کسانی که دل در گرو نظام جمهوری اسلامی ندارند باید دستشان از دامن این نهاد پربرکت کوتاه شود.