۱۳۹۹/۰۸/۱۸ بدون نظر

جعفری:

راه نرفته در ارتباط با وحدت حوزه و دانشگاه هنوز بسیار است

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان گفت: هنوز راه نرفته در ارتباط با وحدت حوزه و دانشگاه بسیار است.
قاسم جعفری در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان شمالی، افزود: هدف از وحدت بر این است تا با یکدیگر هم جهت و هم مسیر باشیم نه اینکه با یکدیگر ادغام شویم و یکی به نفع دیگری جای خود را خالی کند.
وی با بیان اینکه دین ما بر تقویت فرهنگ و معارف و همچنین علم و دانش تاکید کرده است، ادامه داد: حوزه و دانشگاه دو شاخه از یک تنه هستند و همگرایی آن ها موجب رسیدن به تعالی می شود.
جعفری اظهار کرد: واگرایی حوزه و دانشگاه به نوعی موجب ایجاد بدبینی و ایجاد فاصله از یکدیگر می شود و این امر همان موضوعی است که دشمن به دنبال آن است.
وی تاکید کرد: باید بدانیم حوزه و دانشگاه مکمل یکدیگر هستند و هر کدام به نوعی هدف و مسیری که دیگری طی می‌کند را تکمیل خواهد کرد.
جعفری تصریح کرد: اما ما هنوز در این خصوص راه نرفته بسیار داریم البته در این خصوص تلاش‌های انجام شده اما به میزان مطلوبی نبوده است.
وی خاطرنشان کرد: دست‌های دسیسه‌گر که تفرقه انگیزی را دنبال می‌کنند فراوان بوده به ویژه که امروز هجمه‌های زیادی علیه ایران وجود دارد و باید در این خصوص هوشیار باشیم.

پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به نقل از خبرگزاری ایسنا
 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *