سامانه پرسش و پاسخ به مسائل فقهی کرونا راه‌اندازی شد

  سامانه پرسش و پاسخ به مسائل فقهی کرونا با همکاری جمعی از فضلا و اساتید در رشته‌های مختلف علوم […]

 

سامانه پرسش و پاسخ به مسائل فقهی کرونا با همکاری جمعی از فضلا و اساتید در رشته‌های مختلف علوم اسلامی به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از طریق سامانه پاسخگویی نهاد قابل‌دسترس عموم مردم به‌خصوص دانشجویان و کادر درمان قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با شیوع بیماری کرونا در کشور و بروز مسائل مستحدثه، سؤالات متعدد شرعی و دینی با محوریت این بیماری از طرف عموم مردم به خصوص کادر درمان و فعالان جبهه مبارزه با این ویروس مطرح شد که به دلیل اهمیت رعایت مسائل شرعی در جامعه، نهاد دانشگاه با استفاده از ظرفیت‌های موجود، سامانه پاسخگویی به مسائل فقهی کرونا را راه اندازی نمود. امید است با جمع‌بندی حاصل از این ارتباط و طرح پرسش و پاسخ‌های تخصصی محتوا فاخری در قالب‌های گوناگون رسانه‌ای تولید و در دسترس عموم قرار گیرد.

گفتنی است این سامانه دارای قابلیت ارسال پیام متنی، پیوست سند صوتی، تصویری است و هم‌وطنان می‌توانند با استفاده از سایت نهاد به نشانی www.nsbmu.ir در قسمت سامانه‌های ستادی با انتخاب گزینه پاسخ به سوالات شرعی ضمن استفاده از امکانات این سامانه پرسش‌های فقهی خود را ارسال نموده و با دریافت کد رهگیری  در سریع‌ترین زمان پاسخ پرسش خود را از کارشناسان نهاد دریافتنمایند.