ضرورت ایجاد مرکز رشد برای گسترش فعالیت های فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره بر اهمیت و اثرگذاری فعالیت های فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری […]

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره بر اهمیت و اثرگذاری فعالیت های فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، بر ضرورت ایجاد یک مرکز رشد برای گسترش فعالیت های فرهنگی این نهاد تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر علیرضا زالی امروز یکشنبه در جلسه ای که با حضور حجت الاسلام والمسلمین فرهادزاده مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه برگزار شد، با اشاره به حجم بالا و موثر اقدامات فرهنگی انجام شده توسط نهاد، نسبت به حمایت دانشگاه از این فعالیت ها اعلام آمادگی کرد.

وی با اشاره به چالش های تولید محصولات و انجام اقدامات فرهنگی، سایت meyartv.com را که توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مدیریت می شود،سایتی جذاب و دارای خلاقیت دانست که از محتوای غنی و وزینی برخوردار است.

دکتر زالی با اشاره به مشکلات و چالش های فضای مجازی، بر لزوم استفاده موثر و مفید از ظرفیت های فضای مجازی در دانشگاه تاکید کرد.

وی با اشاره به اهمیت توجه به آسیب های اجتماعی، سایت معیار تی وی را بستری مناسب برای پرداختن به آسیب های اجتماعی دانست.

وی خواستار اطلاع رسانی رسمی و گسترده درباره فعالیت های این سایت شد و همچنین فعالیت های بخش امور بانوان و خانواده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه را در راستای ترغیب دانشجویان به ازدواج و حفظ کیان خانواده موثر توصیف کرد.

در بخش دیگری از این جلسه حجت الاسلام والمسلمین فرهادزاده به ارایه گزارشی از اقدامات فرهنگی انجام شده توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از جمله راه اندازی پویش «خدمتم را تقدیم می کنم به …» برای ماندگار کردن انگیزه های کادر بهداشت و درمان در دوران کرونا، تولید برنامه گفت و گو محور کافه پونه با محوریت زنان، راه اندازی سایت معیارتی وی و همچنین فعالیت های واحد امور بانوان و خانواده نهاد برای ترغیب دانشجویان به ازدواج و تسهیل ازدواج جوانان پرداخت.

وی با تاکید بر ضرورت مستندسازی و ثبت خاطرات، تلاش ها و فداکاری های کادر بهداشت و درمان در دوران کرونا، نسبت به در اختیار گذاشتن ظرفیت های رسانه ای نهاد برای تحقق اهداف دانشگاه اعلام آمادگی کرد.

حجت الاسلام والمسلمین فرهادزاده در بخش دیگری از سخنان خود خواستار ارتقا و بهینه سازی فضای فیزیکی مسجد و نمازخانه های دانشگاه و تامین نیازهای لجستیک نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شد.

در ادامه این جلسه درباره اقدامات انجام شده، نیازها و ظرفیت های دانشگاه و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با حضور کارشناسان و مسئولان نهاد و حوزه ریاست دانشگاه گفت و گو و تبادل نظر شد.

انتهای پیام/

کدخبرنگار: ۷۷۰۳م.ر