status ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ بدون نظر

مشکل حال حاضر کشور ما سوء تدبیر است

حاج اقا قرائتی

حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی رییس ستاد اقامه نماز کشور گفت: بسیاری از کار‌ها تدبیر می‌خواهد و الان کشور مشکل تدبیر دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی در نخستین همایش بیانیه گام دوم انقلاب در طلیعه تمدن اسلامی افزود:

مهارت حلقه مفقوده علم و دانش کشور است و قران مهارت‌های لازم در زندگی را به درستی بیان کرده است.

وی ادامه داد: قران بسیار با حساب و کتاب به روح انسان و نوع عملکردش اشاره دارد، باید اهداف و برنامه ریزی‌های ما به قران برگردد و گرنه این برنامه‌ها کمکی به پیشرفت ما نخواهد کرد.

وی با بیان اینکه کشور ما قفل شده است، چون روحانی‌های ما نواب صفوی و کت و شلواری‌های ما شهید رجایی نیستند، ادامه داد: من خودم ریل گذاری‌ها را، چون قبول نکردم توفیق داشتم، نه حرف حوزه و نه حرف دانشگاه را گوش نکردم، این‌ریل گذاری‌ها و مدرک دست و پا گیر است.

وی افزود: طوری باشیم که اگر نفت نبود بتوانیم کشور را اداره کنیم، بسیاری کار‌ها تدبیر می‌خواهد و ما در کشور مشکل تدبیر داریم.

حجت الاسلام و المسلمین قرائتی گفت: همین سالن اگر برق برود، انبار سیب زمینی است، اکسیژن آن مال زمان ناصرالدین شاه است و سر و ته مشخصی ندارد برای همین می‌گویم همه باید سد شکن باشیم و نوع تازه‌ای از عملکرد برای کار‌ها داشته باشیم و باید به قران برگردیم، چون جواب تمام سوالات ما در قران است.

وی ادامه داد: پس از یک سال از بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری، حالا نوابغ جمع شده اند در مورد بیانیه آقا فکر کنند، پیشرفت کشور سرعت عمل می‌خواهد، مشکل ما دوری از قران است.

image_pdfPDFimage_printچاپ مطلب
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *