نقش اساتید و معلمان در تغییر اخلاق و تحول معنوی نقشی عمیق و ارزنده است
quote ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ بدون نظر

حجت الاسلام صادقی نسب در جلسه تجلیل از مقام معلمان و استادان:

نقش اساتید و معلمان در تغییر اخلاق و تحول معنوی نقشی عمیق و ارزنده است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: نقش اساتید و معلمان در تغییر اخلاق و تحول معنوی نقشی عمیق و ارزنده است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد در جلسه تجلیل از مقام معلمان و استادان جامعه دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی گناباد که در مسجد پیامبر اعظم(ص) دانشگاه برگزار شد، احترام و تجلیل از پدر و مادر را امری واجب دانست و گفت: رفاه و رشد جسمانی را مرهون زحمات پدر و مادر هستیم.

حجت‌الاسلام صادقی‌نسب افزود: همه ما رشد و کمال معنوی، روحانی، علمی و اخلاقی را مدیون معلمان و استادان هستیم.

وی خاطرنشان کرد: این بزرگواران استعدادهای فکری، معنوی و اخلاقی ما را شکوفا می‌سازند و احترام به معلمان و استادان یک امر واجب است.

در ادامه صادقی‌نسب ضمن اشاره به نقش عمیق و ارزنده معلمان و استادان در تغییر اخلاق و تحول معنوی یاد کرد و مثال تربیت تاثیرگذار خوب را فرزند یزید معاویه دوم و فرزند هارون قاسم و فرزند متوکل برشمرد که بر اثر راهنمایی‌های استادان از رویه ظالمانه پدرانشان فاصله گرفتند.

وی در پایان خطاب به اساتید حاضر در جلسه گفت: همانطور که در انتقال علم، دانش و مهارت‌ها تلاش می‌کنید و موفق هستید، در موضوعات معنوی، اخلاقی و دینی نیز نسل جوان نیازمند راهنمایی و ارشاد شما است.

image_pdfPDFimage_printچاپ مطلب
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *