پیام تبریک نوروزی حجت الاسلام و المسلمین فرهادزاده

پیام تبریک نوروزی حجت الاسلام و المسلمین فرهادزاده(سال ۱۳۹۹هجری شمسی) بسم الله الرحمن الرحیم آغاز سال ۱۳۹۹ مصادف با شهادت […]

پیام تبریک نوروزی حجت الاسلام و المسلمین فرهادزاده(سال ۱۳۹۹هجری شمسی)

بسم الله الرحمن الرحیم

آغاز سال ۱۳۹۹ مصادف با شهادت حضرت امام کاظم (ع) است، لذا با توسل به باب‌الحوائج امام موسی بن جعفر (ع) و ارواح شهدا و امام شهدا برای نابودی و ریشه‌کن کردن ویروس منحوس کرونا و ویروسی خطرناک‌تر یعنی امریکا و اسرائیل جنایتکار و تمامی مستکبرین جهان دعا می‌کنیم.

به همه خانواده شهدای حوادث سال گذشته،شهدای مدافع حرم،شهدای تشییع،شهدای سقوط هواپیما، و به‌خصوص شهادت سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی المهندس و همراهانشان توسط تروریستهای امریکائی،تبریک وتسلیت عرض میکنم.

در سال گذشته جوانان نخبه و فرهیخته دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، مخصوصاً فرزندان پرتلاش خانواده دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در اکثر بخش‌های علوم پزشکی و خدمات درمانی کشور هم قدم در مسیری پرتلاطم، دستاوردهای بسیاری را به جامعه تقدیم کردند.

این، حرکت موفقی است که با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال، یعنی تأکید برجهش تولید، امیدوارم،امسال،موجب تغییرمحسوسی در زندگی مردم باشد.

در خصوص بحران کرونا در کشور، جوانان عزیز و پزشکان و پرستاران و جهادگران عرصه‌ی سلامت همچنان با روحیه جهادی همانند سال‌های دفاع مقدس با تشکیل خاک‌ریزهای جبهه مقابله با کرونا بازهم صحنه‌های فداکاری تحسین‌برانگیزی را به تصویر کشیدند که ترکیب بی‌بدیل علم، جهاد و ایثار است و بی‌شک نشان از ایرانی قوی با وحدت و همدلی ملی است.

این ویروس منحوس که احتمال قوی ناشی از حمله بیولوژیک و وقوع یک نبرد تمدنی است که سه اصل خودسازی و جامعه پردازی و تمّدن‌سازی را در زمینه‌سازی تمدن نوین اسلامی مورد هدف قرار داده است ، لذا در برابر این جنگ ترکیبی و بحران مرکب، باید فرصت را غنیمت بدانیم و با برنامه‌ریزی، همدلی و توجه به توصیه‌های مقام معظم رهبری و مسئولین ستاد مقابله با کرونا در برابر عملیات روانی و حمله بیولوژیک و آثار آن، استقامت و تلاش را ادامه داده و ضمن حفظ مسیر صحیح مقابله با این عوامل بیولوژیک و عملیات روانی دشمن، ان شا الله به لطف حضرت بقیه الله الاعظم (عج) زمینه‌ساز الگو شدن جامعه اسلامی و رشد و توسعه هرچه بیشتر فرهنگ اسلامی در جوامع بشری را فراهم‌ سازیم.

ضمن تاکید بر پاسداشت جانفشانی شهدای خدمت در جبهه مقابله با ویروس کرونا از مجاهدت شما جهادگران سلامت و دانشجویان فرهیخته علوم پزشکی که در مسیر حفاظت از جان مردم قدم برمی‌دارید از درگاه خداوند حکیم علو درجات را مسألت دارم.

والسّلام
علی‌محمد فرهاد زاده
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.
نوروز ۱۳۹۹