پیام تسلیت مسئول نهاد در پی ترور و شهادت دانشمند هسته‌ای و موشکی کشور

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با صدور پیامی، شهادت دانشمند هسته‌ای و موشکی کشور […]

دکتر محسن فخری‌زاده

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با صدور پیامی، شهادت دانشمند هسته‌ای و موشکی کشور را تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

شهادت دانشمند کم نظیر و پیشرو صنعت هسته‌ای و موشکی کشور جناب آقای محسن فخری زاده در حمله تروریستی نشان از تحقق روبه‌زوال بودن رژیم صهیونیستی و افول روزافزون هم‌پیمانان منفور آن است.

خدمات این شهید سرفراز در جبهه مقابله با ویروس منحوس کرونا و حضور مؤثر ایشان در صنعت دفاعی کشور از جمله فناوری هسته ای و موشکی، دستاوردهای فراوانی داشته است که تربیت نیروی مؤمن، جوان و انقلابی و نخبه برای مبارزه علمی ودانش محور با دشمنان ملت ایران در سراسر جهان از نمونه های مهم این دستاوردها است.

دشمنان منتظرانتقام سخت این جنایت باشندو بدانند که مسیر حرکت علمی و عملیاتی این شهید والامقام قطعا باقدرت و سرعت بیشتر از قبل توسط این نیروهای خبره بی‌وقفه پیش خواهد رفت.

شهادت پرافتخارایشان رابه محضر حضرت ولی‌عصر (عج) و رهبرمعظم انقلاب حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای،به خانواده ارجمندشان و جامعه‌ی علمی کشور بخصوص همکاران محترم ایشان در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تبریک و فقدان او را تسلیت عرض نموده وصبرواجرو جبران الهی را برای همه علاقه مندان ایشان به ویژه خانواده داغدارشان از درگاه احدیت مسألت می‌کنم.

علی‌محمد فرهادزاده شوشتری
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی