پیام تبریک سالروز تاسیس شجره طیبه بسیج

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با صدور پیامی سالروز تاسیس شجره طیبه بسیج […]

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با صدور پیامی سالروز تاسیس شجره طیبه بسیج را تبریک گفت.

به گزارش واحد ارتباطات و اطلاع‌رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در پیام تبریک حجت‌الاسلام‌ دکتر علی خدیوی آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

پنجم آذرماه مصادف با سالروز تاسیس بسیج به عنوان بزرگترین و مخلص ترین ارتش مردمی برای پاسداشت ارزش ها و حراست از مرزهای جغرافیایی و فرهنگی و مراقبت از جامعه اسلامی ایران و حمایت از ملتهای مظلوم در دنیاست.

 بسیح یاد آور فرهنگ پیشرو، فاخر جهاد و ایثار و شهادت و همدلی و نیکوکاری بر گرفته از مکتب اهل بیت علیهم السلام است. این شجره طیبه که به برکت انفاس قدسی امام راحل(رض) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بالنده شد و به بار نشست؛ الگویی برای ملتهای بیدار و آزادی خواه در سایر جوامع شد.

همانگونه که این فرهنگ عامل پیروزی و سربلندی و عزت ملت ایران در گذشته به­ویژه در دوران ۸ سال دفاع مقدس بود، امروز هم تنها راه غلبه بر فتنه های پیچیده و ترکیبی جریان استکبار و نفاق و اوباش است.

اینجانب هفته بسیج را به همه بسیجیان و ایثارگران و جانبازان و خانواده­های معظم شهدا، به­ ویژه دانشجویان و کارکنان و استادان بسیجی و انقلابی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تبریک عرض می کنم و یاد و خاطره شهدای بسیجی را گرامی میدارم.

 

والسلام علیکم و رحمه الله

علی خدیوی

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی