حامد پاشایی، دبیر سوگواره بین المللی روایت اربعین:

ما 1400 سال بدهی رسانه ای به مکتب تشیع داریم

  • 30 اردیبهشت 1402 - 12:44
ما 1400 سال بدهی رسانه ای به مکتب تشیع داریم
ما هزار و چهارصد سال بدهی رسانه‌ای به مکتب تشیع داریم، در دنیایی که با تکنولوژی و سرگرمی‌های غرب اشباع شده‌است، اربعین حسینی حرف جدیدی از سبک زندگی مهدوی ارائه می‌دهد؛ در این تهاجم بی سابقه و جنگ رسانه‌ای، اربعین نقطه قوت ما است.

حامد پاشایی در آیین اختتامیه اولین سوگواره بین المللی روایت اربعین با اشاره به اهمیت نگاه رسانه ای به رویداد عظیم اربعین خاطرنشان کرد: ما هزار و چهارصد سال بدهی رسانه‌ای به مکتب تشیع داریم، در دنیایی که با تکنولوژی و سرگرمی‌های غرب اشباع شده‌است، اربعین حسینی حرف جدیدی از سبک زندگی مهدوی ارائه می‌دهد؛ در این تهاجم بی سابقه و جنگ رسانه‌ای، اربعین نقطه قوت ما است.

وی جمع آوری خاطرات شفاهی ناب از زوار اباعبدالله و تولید محتوا از روایت های مردمی را از کوچکترین کارهایی دانست که اهالی فرهنگ و هنر می‌توانند در قبال امام حسین علیه السلام انجام دهند.

پاشایی در ادامه به شرح چگونگی داوری و انتخاب آثار ارسالی از سوی شرکت کنندگان ایرانی و بین المللی پرداخت و افزود: در این سوگواره از بین ۱۰۰ اثر ارسال شده ۱۱ اثر موفق شدند تا به بخش برگزیدگان راه یابند که امروز در این مراسم از آن تجلیل می شود.

لینک کوتاه : https://nsbmu.ir/?p=1416

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

رفتن به نوار ابزار