گزارش تصویری

بازدید از موکب بهداشتی درمانی بسیج جامعه پزشکی دانشگاه

  • 14 شهریور 1402 - 6:22
بازدید از موکب بهداشتی درمانی بسیج جامعه پزشکی دانشگاه

همزمان با راهپیمایی عظیم اربعین حسینی، حجت الاسلام دکتر علی خدیوی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بازدیدی از موکب بهداشتی درمانی بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در شهر نجف اشرف به عمل اورد.

به گزارش واحد ارتباطات و اطلاع‌رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، همزمان با راهپیمایی عظیم اربعین حسینی، حجت الاسلام دکتر علی خدیوی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بازدیدی از موکب بهداشتی درمانی بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در شهر نجف اشرف به عمل اورد.

در این بازدید، دکتر وزیری، مدیر موکب بسیج جامعه پزشکی دانشگاه، خدمات ارائه شده در طول فعالیت موکب را تشریح کرد و گزارشی از عملکرد و فعالیت‌های بخش‌های مختلف این موکب بهداشتی درمانی ارائه نمود. در ادامه مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با پرسنل جهادگر این موکب دیدار و به گفتگو پرداختند.

حجت الاسلام دکتر علی خدیوی ، تلاش‌ها، توانمندی‌ها و قابلیت‌های این موکب در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زائران اربعین حسینی را قابل تحسین دانست و ارائه این خدمات با کیفیت برای زائران اربعین حسینی تا پایان ایام اربعین و خروج آنها از کشور عراق را ضروری خواند. وی در پایان از تلاش‌های بی‌وقفه کادر درمان و کارکنان حاضر در این موکب در راستای خدمت رسانی به زائرین اربعینی قدردانی کرد.

لینک کوتاه : https://nsbmu.ir/?p=2091

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

رفتن به نوار ابزار