به مناسبت سالروز شهادت سردار سلیمانی

نگاهی به تولیدات هنری با محوریت شهید حاج قاسم سلیمانی

  • 17 دی 1401 - 14:31
نگاهی به تولیدات هنری با محوریت شهید حاج قاسم سلیمانی
به مناسبت سومین سالگرد شهادت سرباز ولایت شهید حاج قاسم سلیمانی، تیم رسانه‌ای معیار نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی(ره) به تولید آثاری پرداخته که در ادامه شما را به مشاهده این آثار دعوت می‌نماییم.

به گزارش واحد اطلاع‌رسانی و ارتباطات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، همیشه مردان بزرگ، رهنوردانی بوده که تمام توان خود را در راه حق گذاشته و هیچگاه ذره‌ای در این راه از توانایی پروردگار نوامید نشده و پیوسته راه توکل را در پیش گرفته‌اند. کسانی که زهد پیشه کرده و نتوانستند در برابر ظلم سکوت اختیار کنند و پرچم حق را در جایی خارج از بیرقش مشاهده نمایند.

سردار عظیم‌الشان اسلام، شهید سپهبد قاسم سلیمانی از همان نیروهای تراز انقلابی بوده که هیچگاه توانایی دیدن ظلم را نداشته و پیوسته دغدغه انسجام و وحدت بین مسلمین جهان را در ذهن خود داشته است؛ به‌طوریکه دشمن دیگر تاب وجود همچین شخصیتی را نیاورده و مستمر نگران آوار شدن آمال و آرزوهایش توسط همین نیروهای مخلص بوده است.

همین امر موجب شد تا دشمن، شبانه زهر خود را بریزد و به‌دور از جوانمردی و شرافت با حمله‌ای بی‌سابقه حاج قاسم ما را، این سرباز ولایت را به مقام عظیم شهادت نائل آورند. به همین سبب به مناسبت سومین سالگرد این شهید والی‌مقام، تیم رسانه‌ای معیار نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی(ره) با عظمی راسخ سعی‌بر به تصویر کشاندن روحیه‌ی بلاتشبیه این سرباز مقاومت داشته است.

در ادامه توجه شما را به پوسترها، نقاشی‌های دیجیتالی و موشن گرافی تولیدی تیم رسانه‌ای معیار نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی(ره) که جزو آثار فاخر انقلابی به‌شمار می‌رود جلب می‌نمایم.

 

 

 

 

لینک کوتاه : https://nsbmu.ir/?p=454
رفتن به نوار ابزار