ثبت نام همایش دردانه

با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) اولین همایش تکریم زوج‌های […]

با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) اولین همایش تکریم زوج‌های دانشجوی دارای فرزند با عنوان «دُردانه» با همکاری بنیاد پانزده خرداد  اواخر تیر‌ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

لذا مقتضی است زوج‌های دانشجو دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی جهت شرکت در همایش مذکور و بهره‌مندی از برنامه‌های فرهنگی، آموزشی و همچنین دریافت هدایا و تسهیلات ویژه فرزندآوری حداکثر تا تاریخ ۱۶ تیرماه در این سامانه ثبت نام نمایند.

لازم به ذکر است :

۱. این تفاهم نامه مشترک میان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) در راستای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت با هدف تشویق و ترغیب زوج‌های دانشجو به فرزندآوری منعقد شده است.

۲. در راستای اجرایی شدن تفاهم نامه مذکور، ویژه برنامه‌های مشترکی طراحی شده و در سطح کشوری اجرا خواهند شد. از جمله این برنامه‌ها؛ برگزاری همایش‌های تکریم از زوج‌های دانشجوی دارای فرزند با عنوان <<دُردانه>> می‌باشد.

۳. در این همایش منتخبین زوج‌های دانشجو ضمن حضور در برنامه‌های آموزشی و فرهنگی از تسهیلات و هدایایی ویژه <<خانواده>>، <<مادر>> و <<فرزند>> برخوردار خواهند شد. (معرفی نامه وام قرض الحسنه ۱۵ میلیون تومانی کارت هدیه یک میلیون تومانی ویژه مادر و سپرده ۲ میلیون تومانی ویژه کودک

۴. شرایط زوج‌های دانشجوی معرفی شده به همایش:

الف. دارای فرزند متولد ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱

ب. در حال حاضر یکی از زوج‌ها دانشجو باشد (محدودیت سنی وجود ندارد)

 

زوجین گرامی جهت ثبت نام در این همایش فرم ذیل را با دقت تکمیل نمایید:

نام فرزندان را به ترتیب وارد نمائید
تاریخ های تولد را به ترتیب وارد نمائید