×

حجت الاسلام دكتر علی خدیوی عنوان کرد:
جزییات سومین دوره آموزشی حلقه‌های میانی «حامیم»

 • کد نوشته: 2294
 • 55 بازدید
 • سومین دوره آموزشی توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی، سیاسی و اجتماعی با عنوان حلقه‌های میانی «حامیم» با حضور فعالان فرهنگی و سیاسی از سوی نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در مشهد مقدس برگزار می‌شود.
  جزییات سومین دوره آموزشی حلقه‌های میانی «حامیم»

  جزییات سومین دوره آموزشی حلقه‌های میانی «حامیم» در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اعلام شد

  سومین دوره آموزشی توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی، سیاسی و اجتماعی با عنوان حلقه‌های میانی «حامیم» با حضور فعالان فرهنگی و سیاسی از سوی نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

  حجت اسلام دکتر علی خدیوی، مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه از برگزاری سومین دوره آموزشی توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی، سیاسی و اجتماعی با عنوان حلقه‌های میانی «حامیم» در این دانشگاه خبر داد.

  وی اظهار کرد: این دوره آموزشی با حضور بیش از ۱۵۰ نفر از دانشجویان دختر و پسر از ۸ تا ۱۱ خرداد ماه به‌صورت حضوری در مشهد مقدس و در ادامه نیز به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.

  حجت الاسلام دکتر خدیوی در ادامه با اشاره به محتوای آموزشی این دوره، بیان کرد: مهم‌ترین موضوعات مورد توجه در این کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی، شامل سبک زندگی، مباحث اندیشه‌ای، معارف دینی و جریان شناسی سیاسی در فضای دانشگاهی است که با حضور اساتید خبره کشوری برگزار خواهد شد.

  مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تقویت نقش محوری دفاتر نهاد در راهبری فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌ها، تقویت بنیه اعتقادی و فکری دانشجویان فعال فرهنگی و سیاسی، امیدآفرینی و تقویت نشاط و روحیه فعالیت‌های جمعی، تقویت انگیزه برای نقش‌آفرینی در سال تحصیلی جدید و حضور میدانی در دانشگاه‌ها، استعدادسنجی و بهره حداکثری از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های دانشجویان و استفاده از فرصت شبکه‌سازی و تیم‌سازی دانشجویان مستعد از جمله اهداف طرح حامیم برشمرد.

  شایان ذکر است علاقمندان می توانند برای حضور در سومین دوره آموزشی توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی، سیاسی و اجتماعی (طرح حامیم) از طریق سایت اطلاع رسانی نهاد رهبری به نشانی www.nsbmu.ir ثبت نام نمایند.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *